Ukryj tekst
Pokaż tekst
Foto © Lyonheart K4 2012
Zapraszamy do Genewy w Szwajcarii, miasta międzynarodowych wystaw i organizacji
Polecane:Hotel Pax w Genewie
Hotel Crown Plaza w Genewie
Hotel Longemalle w Genewie
Hotel De La Vendee w Genewie
Hotel Bernina w Genewie
Hotel Edelweiss w Genewie
Copyright @ 2012-2019 by Tissot Media Group
Do Genewy z Polski można dotrzeć samolotem polskich lub szwajcarskich linii lotniczych w ciągu 2 godzin bez przesiadki, można dojechać pociągiem (najlepiej poprzez Niemcy, korzystając ze specjalnego euro biletu - zobacz promocje Deutsche Bahn) do granicy ze Szwajcarią.

Dalej dojedziecie kolejami SBB wykupując specjalny zniżkowy bilet na salon z dojazdem do Genewy Aeroport z dowolnej stacji kolejowej w Szwajcarii. Te bilety oferują zniżkę 10 % na przejazd i zniżkę 30 % na zakup biletu wstępu na salon. Bilety te można nabyć od 1 lutego w kasach SBB oraz automatach biletowych oraz naturalnie na stronie SBB.

Dworzec kolejowy Genewa Aeroport znajduje się tylko 3 minuty pieszo od hali nr 7.

Oczywiście można dojechać autobusami kursującymi regularnie pomiędzy różnymi miastami Polski a Genewą - czas przejazdu ok. 24 godzin.

Można także dojechać samochodem - autostradą dojedzie się wprost pod halę nr 7.

Jeśli wybieracie się z przygranicznych rejonów Francji to warto skorzystać ze specjalnej promocji kolei regionalnej TER Rhone-Alpes, która oferuje zniżkę 50 % na przejazd tam i z powrotem do Genewy, jeśli kupicie od razu bilet na przejazd koleją, autobus i wstęp na salon.