Ukryj tekst
Pokaż tekst
Foto © Lyonheart K4 2012
Zapraszamy do Genewy w Szwajcarii, miasta międzynarodowych wystaw i organizacji
Polecane:Hotel Pax w Genewie
Hotel Crown Plaza w Genewie
Hotel Longemalle w Genewie
Hotel De La Vendee w Genewie
Hotel Bernina w Genewie
Hotel Edelweiss w Genewie
Copyright @ 2012-2019 by Tissot Media Group
W okresie trwania salonu genewskie hotele wspólnie z Salonem i Biurem Informacji Turystycznej organizują specjalne promocje, dzięki którym można znacznie zaoszczędzić na wydatkach związanych z wizytą w Genewie. Dlatego proponujemy odpowiednio wcześniej zapoznać się z propozycjami biura informacji turystycznej w Genewie, albo zaglądać na naszą stronę.

Od przyszłego roku dla członków Swiss Club zaoferujemy specjalną ofertę. Wszyscy zainteresowani będą mogli wkrótce zarezerwować noclegi w Genewie (i w pobliżu) bezpośrednio z naszej strony w hotelach partnerskich, dzięki ścisłej współpracy z witryną www.hoteleszwajcarskie.pl. Przykro nam, że nie udało się tego zrobić od tegorocznego salonu.

Jeśli chcecie przenocować jak najbliżej Palexpo wówczas należy kierować się do hoteli położonych wokół lotniska w Genewie, natomiast najbliżej salonu mieści się hotel Starling, sąsiadujący z halami wystawowymi. Nocleg tam to kwestia 324 CHF za noc łącznie z wejściem na salon.

Prosimy pamiętać, że salon odwiedzają setki tysięcy zainteresowanych więc rezerwacji hotelu należy dokonać na kilka miesięcy wcześniej. Znalezienie noclegu w dniu przyjazdu na otwarcie salonu graniczy z cudem. Prosimy więc nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Genewskie biuro turystyki Geneve Tourisme & Congres przygotowało specjalną ofertę noclegową. Prosimy sprawdzać oferty na stronie www.gims.swiss i biura turystyki (GENEVALIVE - 18, rue du Mont Blanc, 1201 Genewa, Tel. +41 22 909 70 00, Fax +41 22 909 70 11, e-mail : info@geneve.com, Internet : www.geneve.com)

Wyżywienie w Szwajcarii trochę kosztuje, ale są miejsca, gdzie można zjeść tanio. Przede wszystkim jeśli korzystamy z noclegu ze śniadaniem to pozostaje nam obiad. Ten można zjeść taniej w restauracjach wielkich sklepów typu Migros, Coop, Manor. Większość z nich oferuje tzw. danie dnia, którego cena z reguły jest niższa niż inne dania.

Jeśli nie macie wykupionego śniadania to najtaniej je zjeść w sklepach IKEA. W Genewie znajduje się on koło lotniska przy Route de Meyrin. Tam śniadanie można zjeść za 2,95 CHF (z kartą Ikea Family), a i obiad można tu zjeść znacznie taniej niż gdzie indziej od 5.95 CHF do 14.95 CHF. Zwykłego hot-doga (z kurczaka) można zjeść za 1 CHF a z colą za 2 CHF, kiełbaskę z rożna z bułeczką można zjeść za 4 CHF a panzerotto z farszem pomidorowym i mozzarellą za 2.50 CHF. Posiadacze kart IKEA Family mogą pić kawę lub herbatę w dni robocze bezpłatnie.